کمپانی سوئدی وسترمو به عنوان یک متخصص در زمینه تولید تجهیزات شبکه های صنعتی ، با قابلیت کارکرد در شرایط سخت محیطی،به جهت ارائه راه حل های کامل و جامع تر به مشتریان خود ، با شمار زیادی از System Integrator ها در کشورهای مختلف همکاری می نماید.

این همکاری به صورت تولید تجهیزات Westermo  با نام تجاری شرکای همکار و یا اخذ تائیدیه های مختلف جهت ایجاد ارتباط بین تجهیزات خود و محصولات شرکت های مذکور می باشد.

از جمله این شرکت ها می توان به کمپانی ABB  که همواره یکی از پیشروان دنیای اتوماسیون صنعتی بوده است، اشاره نمود.همکاری فی ما بین ABB و Westermo با هدف افزایش بهبود پروسه ها ،کاهش هزینه های اجرا و در مجموع ارائه یک سرویس با استانداردهای بالا صورت گرفته است.

دستگاه های تولید شده به نام کمپانی ABB و دستگاه هایی که تائیدیه این شرکت را اخذ نموده اند عبارتند از : Viper-112 , Lynx+ , L110-F2G , Viper-212

RFI-219-F4G-T7G , RFIR-219-F4G-T7G-AC

به جهت پیشبرد هرچه آسان تر این هدف و امکان برقراری ارتباط راحت تر دستگاه های ABB و Westermo ، فایل های مختلف که حاوی انواع مثال کاربردی می باشند توسط مهندسین Westermo تهیه شده و در اختیار مشتریان قرار میگیرند. همچنین تسلط تیم پشتیبانی وسترمو بر روی محصولات ABB امکان ارائه خدمات نا محدود به مشتریان را فراهم ساخته است.

در ایران شرکت ایوردآریا با همکاری دفتر آ ب ب ایران این امکان را برای مشتریان خود فراهم ساخته تا از خدمات کمپانی های Westermo و ABB در پروژه های خود بهره ببرند.

westermo-ABB

نظر خود را بنویسید