صنعت نفت و گاز

امروزه جهان در عصری به سر می برد که در آن اطلاعات و دانش را سرمایه اصلی و عامل اساسی رشد و توسعه یک جامعه می شناسد. استفاده از فناوری اطلاعات در دنیای امروز ، ضامن بقا و تداوم فعالیتهای یک سازمان است و بدون استفاده از آن امکان رقابت با سازمان های دیگر نیز از میان خواهد رفت.

صنعت نفت و گاز یکی از بزرگترین صنایع جهان می باشد که به دلیل پیچیده بودن مدیریت خطوط لوله با توجه به طولانی بودن آنها، استفاده از ارتباطات و شبکه های کامپیوتری در آن اجتناب ناپذیر می باشد. با توجه به محیط های پرمخاطره صنعتی و چالش های آن ارائه راه حل هایی با قابلیت مدیریت پذیری، توسعه پذیری، امنیت و اطمینان بالا جهت مانیتور کردن یک پلت فرم حفاری از راه دور و همچنین جمع اوری اطلاعات در بازه های زمانی کوتاه و با سرعت، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. بنابراین بکارگیری تجهیزات با استانداردهای زیر از اهمیت بالایی برخوردار می باشد:

  • UL/cUL Class I Division 2
  • ATEX Zone 2, IECEx
  • DNV/GL/ABS/LR/NK

شرکت ایوردآریا، با استفاده از محصولات و برندهای مطرح جهان، نیروهای کارآموزیده و سالها تجربه، ارائه دهنده راه حل های صنعتی در زمینه های زیر در تمامی مراحل مشاوره، تأمین تجهیزات و پیاده سازی می باشد:

  1. مدیریت و امنیت pipeline نفت
  2. نگهداری و مانیتوریگ شبکه ارتباطی از راه دور
  3. تشخیص نفوذ با استفاده از SNMP و IP video
  4. ایجاد بستر بی سیم در عرصه نفت

محصولات راه حل های مرتبط پروژه های موفق