دوربین های حرارتی راهکاری مناسب برای تشخیص دمای بدن

دوربین‌های حرارتی با توانایی شناسایی درجهٔ حرارت بالا (تب) در حین شیوع بیماری‌های جهانی مانندسارس،مرس، آنفولانزای مرغی و ویروس کرونا (COVID-19) اولین خط دفاعی جلوگیری از پیشگیری این دسته از بیماری‌هاست.

در حال حاضر تشخیص دمای بدن افراد در مکان‌های شلوغ و عمومی برای مقابله با بیماری دغدغه مهم روز جهان است. شرکت ایورد آریا، نماینده رسمی برندهای صنعتی معتبر در دنیا، با ارائهٔ تجهیز فوق سعی در کمک به بهتر شدن روند این موضوع می‌نماید.

این تجهیز که مناسب برای استفاده در فرودگاه‌ها، متروها و مکان‌های عمومی با گیت‌های ورودی می‌باشد، با امکان سنجش دمای بدن 16 نفر به صورت همزمان به کنترل ورودی‌های عمومی و قابل اهمیت کمک شایانی می‌نماید. حرارت‌سنجی یا رادیومتری شاخه‌ای از فناوری است که مزایای گوناگونی را در طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 دوربین‌های حرارتی که در این دسته از فناوری جای دارند از قابلیت سنجش دما بهره‌مند می‌باشند. دوربین‌های فوق‌الذکر علاوه بر توانمندسازی سازمان‌ها در تامین امنیت و حفاظت، امکاناتی چون توانایی پیش‌بینی تعمیرات و تمهیدات موردنیاز، بهینه‌سازی هزینه‌ها، پشتیبانی از خدمات مربوط به آتش‌نشانی، عملیات جست‌وجو و نجات را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

این دوربین‌ها با امکان نصب فوق‌العاده آسان، همراه با قابلیت پشتیبانی در روز و شب و همچنین دارای ویژگی پشتیبانی از پروتکلONVIF  به‌منظور یکپارچه سازی کامل برنامه‌های third party است. این سری برای نظارت روزانه و شبانه مجهز به کانال‌های حرارتی و نور مرئی می‌باشند.

درنظر گرفتن استانداردهای جهانی ONVIF، در طراحی و ساخت این دوربین‌ها سبب شده است تا از توانایی کارکرد این تجهیز از نظر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با زیرساخت‌های موجود و همچنین سیستم‌های جدید، صرف‌نظر از برند، اطمینان حاصل شود.

سری دوربین‌های حرارتی مجموعه‌ای گسترده از دوربین‌های حرارتی با کارآیی کم‌نظیر، به‌منظور نظارت شبانه‌روزی بر محیط، مشاهده و نظارت زیرساخت‌های حیاتی، مکان‌های دارای حساسیت ویژه و همچنین اندازه‌گیری دمای بدن 16  نفر به صورت همزمان می‌باشد.

جهت آشنایی بیشتر با این محصولات و مشاهده تصاویر و اطلاعات فنی می توانید  به صفحه زیر مراجعه بفرمایید

نظر خود را بنویسید