سوئیچ اترنت صنعتی وسترمو Lynx 5512 برندهٔ جایزهٔ طراحی محصول Red Dot 2020

کمپانی وسترمو جایزهٔ طراحی محصول Red Dot 2020 را برای طراحی و ساخت سوئیچ اترنت صنعتی فوق‌العاده فشرده و قدرتمندLynx 5512  از آن خود کرده است.

Red Dot رقابتی بین‌المللی است که طی آن بهترین محصولات طراحی‌شدهٔ سال معرفی می‌گردند و مورد قیاس قرار می‌گیرند. انتخاب این محصولات توسط گروهی از متخصصان و مهندسان حوزهٔ طراحی انجام می‌پذیرد که هزاران محصول جدید را بر اساس طراحی و نوآوری مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

کمپانی سوئدی وسترمو با 45 سال تجربه در توسعهٔ فناوری ارتباطات دادهٔ صنعتی بخش اعظمی از دانش خود را در طراحی این محصول به‌کار برده است.

هدف این کمپانی از ساخت این تجهیز، دستیابی به تعادل مناسب میان استحکام، عملکرد و سهولت بوده است.

محصولات وسترمو، ار جمله سوئیچ مذکور، به‌منظور ایجاد شبکهٔ داده‌ای در سیستم‌های حائز اهمیتی چون سیستم‌های سیگنالینگ راه‌آهن و سیستم‌های کنترل برای تولید و توزیع انرژی استفاده می‌شوند.

شرایط عملکرد دستگاه‌های الکترونیکی که از این سیستم‌ها پشتیبانی می‌کنند، اغلب بسیار نامساعد هستند. دستگاه‌ها ممکن است در فضاهای محافظت‌نشده در خارج از منزل نصب شوند. از این رو باید بتوانند با نوسانات شدید دما و تداخل الکترومغناطیسی بالا مقابله کنند.

یکی از عوامل مهم مدنظرقرارگرفته‌شده در طراحی نسل جدید Lynx کاهش اندازهٔ نهایی محصول و دقت در پیشی نگرفتن اندازهٔ آن از نسل‌های قبلی بوده است تا بتوان این سوئیچ صنعتی را به عنوان مجموعه‌ای کامل از فرم، تناسب و عملکرد ارائه کرد.

با این‌حال بزرگترین چالش، ایجاد پوشش بیرونی محصول بوده است که ضمن حفظ شکلی فشرده و کوچک، ضریب انتقال حرارت نیز به حداکثر برسد. بدین منظور این سوئیچ گیگابیت صنعتی 12 پورت با حداکثر خنک‌کنندگی و فشرده‌‌گی طراحی شده است.

از دیگر موارد مدنظر در طراحی سوئیچ صنعتی Lynx 5512 قرارگیری پورت‌ها در جلوی محصول به‌منظور تسهیل در نصب و نگهداری بوده است.

همچنین در این سوییچ یک DIN-clip کشویی با قفل snap lock تعبیه شده است که امکان نصب آسان‌تر را فراهم می‌کند. سوکت‌های RJ45 درون محفظه نیز یکپارچه شده‌اند که سبب می‌شوند این سوکت‌ها از دوشاخهٔ معمولی دوام بیشتری داشته باشند و به توانایی محصول در مقابله با تداخل الکترومغناطیسی کمک کنند.

Lynx 5512  از سیستم‌عامل ویژهٔ وسترمو بهره می‌برد که با فراهم کردن پیکربندی و نگهداری آسان، قابلیت همکاری قوی و پشتیبانی چندرسانه‌ای، بهره‌بری از پتانسیل سخت افزار را به حداکثر می‌رساند. این نرم‌افزار به ایجاد انعطاف‌پذیری بیشتر شبکه و امنیت سایبری کمک می‌کند. که این امر سبب ایجاد مطمئن‌ترین شبکه‌ها با پیشرفته‌ترین قابلیت‌ها و حداقل هزینه برای استفاده در صنایع شده است.

شرکت ایورد آریا  به عنوان نماینده رسمی برند وسترمو و مجموعه ای فعال در حوزه اتوماسیون و ارتباطات صنعتی آمادگی خود را جهت ارائه خدمات و تامین تجهیزات اعلام می دارد. جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره 02188919265 تماس حاصل نمایید.

نظر خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.