سوییچ صنعتی موگزا _26پورت _ سری IKS-6726A

  • 26پورت
  • عملکرد در محدوده دمایی -40 تا 75 درجه سانتی گراد
  • بهره گیری از پروتکل Turbo Ring و Turbo Chain به منظور رسیدن به کمترین زمان Recovery در شبکه (زمان recovery کمتر از 50 میلی ثانیه برای 250 سوییچ متصل به هم) و پروتکل های RSTP/STP و MSTP برای افزونگی در شبکه
  • قابل نصب در رک
  • دارای دو ورودی برق ایزوله 110/220 VAC

این سری سوییچ های صنعتی اترنت rackmount با طراحی ماژولار، پاسخگوی بسیاری از نیازهای صنایع مانند حمل و نقل هوشمند و صنایع دریایی می باشند و باعث بالا رفتن قابلیت گسترش و انعطاف پذیری شبکه می شوند. قابلیت گیگابیتی کامل این سوییچ سبب افزایش کارایی و سرعت انتقال حجم بالای داده، ویدیو و صدا می شود. پشتیبانی از پروتکل های Ethernet/IP و PROFINET سبب انتقال بی وقفه اطلاعات می گردد. این سوییچ دارای IGMP Snooping و GMRP برای مدیریت ترافیک همه پخشی شبکه می باشد. همچنین پشتیبانی از SNMP v1/v2C/v3 ، QOS ، Port Trunk، مدیریت پهنای باند و بسیاری دیگر از ویژگی های مدیریتی شبکه از دیگر مشخصات این سوییچ می باشد. این سوییچ پروتکل های افزونگی Turbo Ring، Turbo Chain و RSTP/STP را پشتیبانی کرده و وجود دو تأمین کننده برق ایزوله و افزونه 110/220 VAC و 24/48 VDC or  قابلیت اعتماد را در ارتباطات بی وقفه با لا می برد.

  • دارای رابط Command line جهت افزایش سرعت در پیکربندی
  • پشتیبانی از قابلیت VLAN با Q-in-Q tagging
  • بکارگیری پروتکل IEEE 1588 PTPv2 جهت همزمانی شبکه
  • دارای DHCP Option 82 جهت تخصیص IP با سیاست های مختلف
  • سازگاری با پروتکل های EtherNet/IP و profinet برای انتقال اطلاعات
  • پشتیبانی از پروتکل های EtherNet/IP و Modbus/TCP جهت مدیریت و مانیتور کردن دستگاه
  • بهره گیری از IGMP snooping و GMRP برای مدیریت ترافیک چندپخشی
  • بهره گیری از IEEE 802.1Q VLAN و پروتکل GVRP جهت برنامه ریزی آسانتر شبکه
  • QoS (IEEE 802.1p/1Q and TOS/DiffServ)
  • بهره گیری از Port Trunking جهت استفاده بهینه پهنای باند
  • TACACS+، SNMPv3، IEEE 802.1X، HTTPS و SSH جهت بالابردن امنیت
  • Access control lists (ACL) جهت افزایش انعطاف پذیری و امنیت مدیریت شبکه
  • بکارگیری SNMPv1/v2c/v3 جهت مدیریت شبکه در سطوح مختلف
  • مانیتورینگ بهینه شبکه با بکارگیری RMON
  • جلوگیری از وضعیت های غیرقابل پیشبینی با استفاده از مدیریت پهنای باند
  • عمل بستن پورت جهت جلوگیری از دسترسی های غیرمجاز براساس آدرس MAC
  • استفاده از Port mirroring جهت online debugging
  • دارای ورودیهای دیجیتال جهت یکپارچه سازی سنسورها و آلارم ها با شبکه IP
  • دارای دو پاور ایزوله افزونه
برند

استاندارد ها

IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3ab for 1000BaseT(X)
IEEE 802.3z for 1000BaseX
IEEE 802.3x for Flow Control
IEEE 802.1D-2004 for Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1w for Rapid STP
IEEE 802.1s for Multiple Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1Q for VLAN Tagging
IEEE 802.1p for Class of Service
IEEE 802.1X for Authentication
IEEE 802.3ad for Port Trunk with LACP

تصویر ابعاد محصول

مشخصات فنی

Technology
Standards IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3ab for 1000BaseT(X)
IEEE 802.3z for 1000BaseX
IEEE 802.3x for Flow Control
IEEE 802.1D-2004 for Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1w for Rapid STP
IEEE 802.1s for Multiple Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1Q for VLAN Tagging
IEEE 802.1p for Class of Service
IEEE 802.1X for Authentication
IEEE 802.3ad for Port Trunk with LACP
Protocols IGMP v1/v2, GMRP, GVRP, SNMPv1/v2c/v3, DHCP Server/Client, BootP, TFTP, SNTP, SMTP, RARP, RMON, HTTP, HTTPS, Telnet, SSH, Syslog, DHCP Option 66/67/82, EtherNet/IP, Modbus/TCP, LLDP, IEEE 1588 PTP V2, IPv6, NTP Server/Client
MIB MIB-II, Ethernet-like MIB, P-BRIDGE MIB, Q-BRIDGE MIB, Bridge MIB, RSTP MIB, RMON MIB Group 1, 2, 3, 9
Flow Control IEEE 802.3x flow control, back pressure flow control
Switch Properties
Priority Queues 4
Max. Number of Available VLANs 64
VLAN ID Range VID 1 to 4094
IGMP Groups 2048
MAC Table Size 16 K
Packet Buffer Size 12 Mbit
Interface
Fast Ethernet 8-port 10/100Base T(X) and 2 modular slots for any 8-, or 6-port Interface Modules with 10/100BaseT(X), 100BaseFX (SC/ST connector), or 100Base SFP
Note See the IM-6700A datasheet for Fast Ethernet module product information.
Gigabit Ethernet 2- or 4-port 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000Base SFP
Console Port USB-serial console (Type B connector)
Storage Port USB storage (Type A connector for ABC-02-USB)
System LED Indicators STATE, PWR1, PWR2, FAULT, MSTR/HEAD, CPLR/TAIL
Alarm Contact 1 relay output with current carrying capacity of 3 A @ 30 VDC or 3 A @ 240 VAC
Power Requirements
Input Voltage 24 VDC (18 to 36 VDC), 48 VDC (36 to 72 VDC), or 110/220 VAC (85 to 264 VAC)
Input Current (without IM-6700A modules installed) • Max. 0.42 A @ 24 VDC
• Max. 0.22 A @ 48 VDC
• Max. 0.32/0.16 A @ 110/220 VAC
Overload Current Protection Present
Reverse Polarity Protection Present
Physical Characteristics
Housing IP30 protection
Dimensions 440 x 44 x 280 mm (17.32 x 1.37 x 11.02 in)
Weight 4100 g
Installation 19’’ rack mounting
Environmental Limits
Operating Temperature -40 to 75°C (-40 to 167°F)
Storage Temperature -40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity 5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
Safety UL 60950-1
EMI FCC Part 15 Subpart B Class A, EN 55022 Class A
EMS EN 61000-4-2 (ESD) Level 3, EN 61000-4-3 (RS) Level 3,
EN 61000-4-4 (EFT) Level 3, EN 61000-4-5 (Surge) Level 3,
EN 61000-4-6 (CS) Level 3, EN 61000-4-8, EN 61000-4-11
Rail Traffic EN 50121-4
Shock IEC 60068-2-27
Freefall IEC 60068-2-32
Vibration IEC 60068-2-6
MTBF (mean time between failures)
Time 643,945 hrs
Database Telcordia (Bellcore), GB
Warranty
Warranty Period 3 years

مدل های موجود

Model No. Description
IKS-6726A-2GTXSFP-HV-T Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, front cabling, 1 isolated power supply ( 85-264 VAC), -40 to 75°C
IKS-6726A-2GTXSFP-HV-HV-T Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, front cabling, 2 isolated power supplies ( 85-264 VAC), -40 to 75°C
IKS-6726A-2GTXSFP-24-T Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, front cabling, 1 isolated power supply (24 VDC), -40 to 75°C
IKS-6726A-2GTXSFP-24-24-T Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, front cabling, 2 isolated power supplies (24 VDC), -40 to 75°C
IKS-6726A-2GTXSFP-48-T Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, front cabling, 1 isolated power supply (48 VDC), -40 to 75°C
IKS-6726A-2GTXSFP-48-48-T Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, front cabling, 2 isolated power supplies (48 VDC), -40 to 75°C

پشتیبانی و دانلود ها