روتر سلولار 4G LTE صنعتی GW2028W-QFR-DC24

روتر  GW2028، روتر بی‌سیم همه‌کارهٔ دارای فناوری LTE۲ و مناسب برای انواع کاربردهای صنعتی است. ساختار فشرده و مقاوم این تجهیز را برای کار در شرایط سخت محیطی که به دسترسی از راه دور نیازمندند مناسب نموده است. مکان‌هایی چون: تله‌متری، اسکادا، شبکه‌های هوشمند، سیستم‌های کنترل ترافیک هوشمند و …

این سری از محصولات از اتصالات نظارت تصویری 4G/LTE و همچنین اتصالات قدیمی‌تر HSPA+،HSPA ،UMTS ،EDGE ، GPRS و GSM پشتیبانی می‌کند.

پورت‌های چهار هسته‌ای

روتر GW2028 دارای ۴ عدد رابط اترنت ۱۰۰/۱۰  Mbpsمی‌باشد. این پورت‌ها با استفاده از VLAN و 802.1q قابل تقسیم‌بندی هستند.

ورودی و خروجی دیجیتال

دو ورودی دیجیتال ارائه‌شده می‌تواند برای شناسایی حالات تماس از راه‌دور، نظارت بر باز و بسته شدن درب‌ها، PIR۳ و موارد مشابه استفاده شود. می‌توان برای تعیین اقدامی که پس از تغییر حالت ورودی باید رخ دهد اسکریپت سفاشی نوشت. قابلیت‌های ایجاد کردن Syslog۴، پروتکل‌های SNMP۵ یا ارسال ایمیل‌ها نیز امکان‌پذیر است. همچنین یک خروجی تماس رله نیز وجود دارد که می‌تواند توسط اسکریپت کنترل شود.

پورت‌ سریال

وجود گزینه‌های RS232 و  RS485 برقراری اتصال مستقیم به دستگاه‌های سریال را تسهیل می‌کنند و کنترل از راه دور را امکان‌پذیر می‌سازد.

نظارت بر اتصال و سیم کارت دوگانه

در صورت خرابی شبکه، معماری دوگانهٔ سیم‌کارت برقراری شبکهٔ پشتیبان 3G یا LTE را ضمانت می‌کند. روتر مشکل شبکه را تشخیص داده و بلافاصله از SIM/APN جانشین آماده‌به‌کار استفاده می‌کند.

مانیتورینگ ارتباط در روترهای سری GW2028W بیشترین دسترسی را تا زمانی که شبکهٔ سلولار فعال است در اختیار قرار ‌دهد.

مدیریت پیام کوتاه

روتر سری GW2028W وسترمو از پیامک نیز پشتیبانی می‌کند. بنابراین در صورت از کار افتادن قسمت بستهٔ سوئیچ شبکه می‌توان برای تشخیص مشکل ایجادشده یا بارگیری مجدد، دستوراتی را از طریق پیامک به روتر ارسال کرد.

ویژگی‌های پیشرفتهٔ امنیتی و مسیریابی

روترهای سری GW دارای بالاترین سطح رمزگذاری ( ۶IPSecو۷SSL ) و قابلیت مسیریابی پیشرفته می‌باشد. فایروال داخلی نیز استانداردهای امنیت سایبری صنعتی IEC 62443 و IEC 62351 را عرضه می‌دارد.

مدیریت و نظارت متمرکز

روتر سری GW1042W وسترمو از سیستم Activator و مدیریت پیکربندی متمرکز با دسترسی مجازی و سیستم نظارت بهره می‌برد.  Activatorبه ساده و خودکار نمودن عملیات مربوط به استقرار، مدیریت و پشتیبانی در محیط شبکه می‌پردازد. قابلیت ۸Zero-Touch تعبیه‌شده در Activator این سری از روترهای را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به پیکربندی در سایت یا کسب دانش خاص شبکه‌های IP و LTE  به عملیات نصب و راه‌اندازی پرداخته شود.


 

۲ Long Term Evolution: استانداردی برای ارتباطات بی‌سیم برای دستگاه‌های تلفن همراه و پایانه‌ها

۳ Passive infrared sensor

۴ روشی برای ارسال کردن پیام‌های مربوط به رویدادها و رخدادهای تجهیزات موجود در شبکه به یک Log Serverمحلی

۵ Simple Network Management Protocol: پروتکل مانیتورینگ و پایش دستگاه‌های متصل به شبکه به‌صورت از راه دور

۶ IP security

۷ Secure Sockets Layer / لایهٔ اتصال امن

۸ فناوری نصب و راه‌اندازی در شبکه بدون احتیاج به حضور برای پیکربندی محلی

نظر خود را بنویسید