روتر فشردهٔ صنعتی GW1042W-X-QFR-DC12 با قابلیت پشتیبانی از 4G LTE

روتر سری GW1042W، با پشتیبانی از 4G/LTE با اندازه‌ای کوچک و سطحی سخت و ناهموار و محفظهٔ فلزی طراحی شده است. این سری از روترها ارتباطات 4G/LTE  و 3G HSPA+ را در گسترهٔ وسیعی از برنامه‌ها از جمله شبکه‌های هوشمند۲، اسکادا، رلهٔ بازبست (ریکلوزر)۳ و نظارت از راه دور امکان‌پذیر می‌سازند.

این روتر با اندازهٔ کوچک خود محصولی ایده‌آل برای پروژه‌هایی است که مدیریت فضا در آن‌ها حائز اهمیت ویژه می‌باشد. با وجود ارائهٔ ورودی جدید برای برنامه‌های داده‌ای 4G/LTE، روتر سری GW1042W وسترمو همچنان از تمام فناوری‌های دسترسی قدیمی (HSPA+, HSPA, UMTS, EDGE, GPRS و GSM) نیز پشتیبانی می‌نماید.

پورت‌های اترنت دوگانه

روتر سری GW1042W دو رابط اترنت ۱۰۰/۱۰ Mbps ارائه می‌دهد. رابط‌ها می‌توانند به‌عنوان یک رابط واحد با سوئیچ اترنت میانی و یا به‌عنوان رابط‌های جداگانه پیکربندی شوند.

رابط سلولار تلفن همراه

روتر سری GW1042W از دستهٔ 4LTE پشتیبانی می‌کند که در این روتر حداکثر سرعت انتقال داده به سمت کلاینت۴  ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه و حداکثر سرعت از سمت کلاینت به سرور۵  مگابیت ۵۰ مگابایت بر ثانیه است. مجموعهٔ بزرگی از باندهایLTE  توسط این مودم پشتیبانی می‌شود و پوشش گسترده ایجاد می‌کند.

نظارت بر اتصال و سیم کارت دوگانه

در صورت خرابی شبکه، معماری دوگانهٔ سیم‌کارت برقراری شبکهٔ پشتیبان 3G یا LTE را ضمانت می‌کند. روتر مشکل شبکه را تشخیص داده و بلافاصله از SIM/APN جانشین آماده‌به‌کار استفاده می‌کند.

مانیتور اتصال اطمینان می‌دهد که روتر سری GW1042W بالاترین دسترسی را تا زمانی که شبکهٔ سلولار فعال است در اختیار قرار ‌دهد.

مدیریت پیام کوتاه

روتر سری GW1042W وسترمو از پیامک نیز پشتیبانی می‌کند. بنابراین در صورت از کار افتادن قسمت بستهٔ سوئیچ شبکه می‌توان برای تشخیص مشکل ایجادشده یا بارگیری مجدد، دستوراتی را از طریق پیامک به روتر ارسال کرد.

براکت نصب

براکت تعبیه‌شده در این روتر عملیات نصب را سهولت می‌بخشد. جهت استفاده در محیط‌های صنعتی این براکت را می‌توان بر DIN Rail نصب نمود.

مدیریت و نظارت متمرکز

روتر سری GW1042W وسترمو از سیستم Activator و مدیریت پیکربندی متمرکز با دسترسی مجازی و سیستم نظارت بهره می‌برد.  Activatorبه ساده و خودکار نمودن عملیات مربوط به استقرار، مدیریت و پشتیبانی در محیط شبکه می‌پردازد. قابلیت۶ Zero-Touch تعبیه‌شده در Activator این سری از روترهای را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به پیکربندی در سایت یا کسب دانش خاص شبکه‌های IP و LTE  به عملیات نصب و راه‌اندازی پرداخته شود.


۲ Smart Grid

۳ Auto Recloser

۴ Downstream

۵ Upstream

۶ فناوری نصب و راه‌اندازی در شبکه بدون احتیاج به حضور برای پیکربندی محلی

نظر خود را بنویسید