روتر  4G LTE صنعتی GW2304W-2S-PE4-2DIDO-WF-QFR-DC48 با پشتیبانی از PoE +

روتر  GW2304W وسترمو برای کاربرد در مکان‌های سخت محیطی مانند کابین‌های بدون سرنشین کنار جاده، خطوط راه‌آهن و برنامه‌های شبکه‌های pole-top smart grid با فناوری 4G طراحی شده است. مشخصهٔ PoE+ این محصول به‌منظور تغذیهٔ دوربین‌های مداربستهٔ گردان (۲PTZ) و سایر دستگاه‌های PoE حداکثر تا ۶۰ وات نیرو را از طریق ۴ پورت اترنت تامین می‌کند. پورت‌های سریال و ورودی/خروجی دیجیتال، این دستگاه را به محصولی پرکاربرد در امور صنعتی تبدیل کرده است. پشتیبانی از وای‌فای GHZ 2.4 و5Ghz  استاندارد برای ایجاد ارتباط بی‌سیم در دو حالت اکسس‌پوینت و کلاینت از دیگر خصیصه‌های این محصول به‌شمار می‌آید.

پورت‌های اترنت گیگابیت۳

روتر سری  GW2300از ۴ رابط اترنت Mbps 1۰۰0/10۰0 / 10 پشتیبانی می‌نماید. این پورت‌ها می‌توانندبه‌صورت یک پورت واحد که با پورت‌های دیگر در ارتباط است یا به‌صورت رابط پیکربندی شوند.

فناوری توان الکتریکی بر بستر اترنت (۴PoE)

سریGW2304W  وسترمو حداکثر از ۴ پورت PoE با توان ۶۰ وات پشتیبانی می‌کند. مدیریت نیرو قادر است برای برنامه‌های کاربردی poE+ تمام توان را به ۲ پورت اختصاص دهد یا بسته به نوع قدرت دستگاه متصل توان موجود را در هر ۴ پورت پخش کند.

گیرندهٔ  GPS

روتر سری GW2304W شامل یک گیرنده GPS می‌باشد. این ویژگی این تجهیز را برای پروژه‌هایی که در آن‌ها اطلاع از موقعیت روتر مهم می‌باشد مناسب می‌سازد. همچنین سوکت  GPS این روتر دارای ولتاژ DC برای تأمین انرژی آنتن GPS است.

مدیریت پیام کوتاه

روتر سری GW2304W وسترمو از پیامک نیز پشتیبانی می‌کند. بنابراین در صورت از کار افتادن قسمت بستهٔ سوئیچ شبکه می‌توان برای تشخیص مشکل ایجادشده یا بارگیری مجدد، دستوراتی را از طریق پیامک به روتر ارسال کرد.

محافظت در برابر نفوذ

اتصال‌دهنده‌های روترهای GW2300 با پوششی لاستیکی برای محافظت هرچه بیشتر از این محصول طراحی شده‌اند. این محصول با داشتن درجهٔ حفاظت IP54 در برابر نفوذ گردوغبار و مایعات از تمام جهات مقاوم خواهد بود.

جلوگیری از قطعی۵

قابلیت Failover که امکانی اتوماتیک و اختیاری می‌باشد، برقراری مداوم اتصالات در طول شبکه را تضمین می‌کند.

باند وای‌فای دوگانه

روتر سری GW2304W دارای دو ماژول رادیویی جداگانه برای پشتیبانی هم‌زمان باند ۲.۹ و ۵.۸  می‌باشند. دستگاه دیپلکسر۶ موجود هر دو رادیو را قادر می سازد تا یک جفت آنتن وای‌فای را بر اتصالات SMA به اشتراک بگذارند.

در صورت نیاز قابلیت پشتیبانی همزمان از حالت Access Point و حالت Station نیز وجود دارد. همچنین کانال‌های وای‌فای را می‌توان برا اهداف مختلف مجزا کرد، به‌عنوان مثال می‌توان 2.4 گیگاهرتز برای دسترسی مدیریتی و 5 گیگاهرتز برای دسترسی عمومی به اینترنت از طریق رابط  LTEاختصاص داد.

براکت نصب

براکت تعبیه‌شده در این روتر عملیات نصب را سهولت می‌بخشد. جهت استفاده در پروژه‌های صنعتی این براکت را می‌توان بر DIN Rail نصب نمود.

مدیریت و نظارت متمرکز

روتر سری GW2304W وسترمو از سیستم Activator، مدیریت پیکربندی متمرکز با دسترسی مجازی و سیستم نظارت بهره می‌برد.  Activatorبه ساده و خودکار نمودن عملیات مربوط به استقرار، مدیریت و پشتیبانی در محیط شبکه می‌پردازد.


۲ Pan–tilt–zoom camera

۳ GbE

۴ Power Over Ethernet

۵ :Failover تعویض به سرور، سیستم، کامپوننت سخت‌افزاری، شبکه رایانه‌ای مازاد، یا آماده به کار در اثر خرابی یا خاتمهٔ غیرعادی برنامه

۶ diplexer

نظر خود را بنویسید