نهمین سمینار آموزشی موگزا (MASC 2019) برگزار گردید

نهمین سمینار آموزشی موگزا (MASC 2019) با حضور متخصصان و کارشناسان سازمان‌های دولتی و خصوصی، توسط شرکت ایورد آریا با همراهی کمپانی موگزا در تاریخ سوم و چهارم شهریور ماه سال جاری در هتل پارسیان آزادی برگزار گردید. ارائهٔ سخنرانی‌های کلیدی تخصصی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و آزمون سنجشی از جمله محورهای مهم این سمینار دو روزه محسوب می‌گردید.

روز اول سمینار، با محوریت نفت، گاز و پتروشیمی، با ایراد سخنرانی‌هایی پیرامون مباحث «امنیت در اتوماسیون نفت و گاز/IEC62443»، «شبکه های صنعتی و الزامات نفت و گاز»، «اینترنت اشیاء صنعتی/IIOT»، «ارتباطات بی سیم در نفت و گاز» توسط کارشناسان و مهندسان ایورد آریا آغاز و با برگزاری کارگاه آموزشی «اتوماسیون از راه دور و شبکه‌های صنعتی» با مشارکت شرکت‌کنندگان پایان یافت.

روز دوم سمینار نیز، با محوریت برق و صنایع مادر به برگزاری پنل‌هایی تحت عناوین «امنیت در صنایع مادر/IEC62351»، «شبکه‌های صنعتیIEC61850 »، «اینترنت اشیاء صنعتی/IIOT» و «ارتباطات بی‌سیم در اتوماسیون از راه دور» پرداخته شد و در همین حین معرفی محصولات جدید، بررسی چالش‌ها و ارائهٔ راهکارها و برگزاری پرسش و پاسخ با حضور پویای شرکت‌کنندگان صورت گرفت. سمینار با برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی ادامه یافت و با تجلیل از نفرات برتر آزمون این سمینار به پایان رسید.

نظر خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.