نهمین سمینار آموزشی موگزا (MASC 2019) برگزار گردید

نهمین سمینار آموزشی موگزا (MASC 2019) با حضور متخصصان و کارشناسان سازمان‌های دولتی و خصوصی، توسط شرکت ایورد آریا با همراهی کمپانی موگزا در تاریخ سوم و چهارم شهریور ماه سال جاری در هتل پارسیان آزادی برگزار گردید. ارائهٔ سخنرانی‌های کلیدی تخصصی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و آزمون سنجشی از جمله محورهای مهم این سمینار دو روزه محسوب می‌گردید.

روز اول سمینار، با محوریت نفت، گاز و پتروشیمی، با ایراد سخنرانی‌هایی پیرامون مباحث «امنیت در اتوماسیون نفت و گاز/IEC62443»، «شبکه های صنعتی و الزامات نفت و گاز»، «اینترنت اشیاء صنعتی/IIOT»، «ارتباطات بی سیم در نفت و گاز» توسط کارشناسان و مهندسان ایورد آریا آغاز و با برگزاری کارگاه آموزشی «اتوماسیون از راه دور و شبکه‌های صنعتی» با مشارکت شرکت‌کنندگان پایان یافت.

روز دوم سمینار نیز، با محوریت برق و صنایع مادر به برگزاری پنل‌هایی تحت عناوین «امنیت در صنایع مادر/IEC62351»، «شبکه‌های صنعتیIEC61850 »، «اینترنت اشیاء صنعتی/IIOT» و «ارتباطات بی‌سیم در اتوماسیون از راه دور» پرداخته شد و در همین حین معرفی محصولات جدید، بررسی چالش‌ها و ارائهٔ راهکارها و برگزاری پرسش و پاسخ با حضور پویای شرکت‌کنندگان صورت گرفت. سمینار با برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی ادامه یافت و با تجلیل از نفرات برتر آزمون این سمینار به پایان رسید.

نظر خود را بنویسید